Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 czerwca 2016

Delegaci zgromadzenia MZK nie pobierają diet

Delegaci zgromadzenia MZK nie pobierają diet
fot. MZK Jastrzębie

Kilka dni temu wiceprezydent miasta, Janusz Buda, został członkiem zarządu MZK. W związku z pojawiającymi się na ten temat informacji, urząd miasta informuje, że delegaci zgromadzenia MZK nie pobierają za swoją pracę diet.

- Przedstawiciele gmin i miast, którzy zasiadają w zarządzie MZK również nie otrzymują z tego tytułu wynagrodzenia. Samorządowcy w MZK wykonują wyłącznie swoje ustawowe obowiązki, a co za tym idzie nie dostają za to dodatkowego wynagrodzenia - informuje urząd miasta.

Przypomnijmy, 1 czerwca Janusz Buda został członkiem Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Zastąpił on Benedykta Lanusznego. Decyzja zapadła jednogłośnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!