Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
6 czerwca 2016

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności
fot. jastrzebieonline.pl

Urząd Pracy informuje, że od 6 do 17 czerwca będzie prowadził nabór wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jednorazowo można uzyskać 18 000 zł wsparcia.

Wnioski mogą składać osoby bezrobotne do 25 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia minimum 6 miesięcy lub osoby do 30 roku życia, które nie mogą znaleźć pracy dłużej niż 12 miesięcy. Osoby zainteresowanie otrzymanie jednorazowych środków najpierw muszą zgłosić się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy. Szczegółowe informacje - pok. 20 (II p.), tel. 32 4753012 (wew. 34).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.06.2016 9:29

I zasilą szeregi jastrzębskich taksówkarzy