Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 czerwca 2016

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności
fot. jastrzebieonline.pl

Urząd Pracy informuje, że od 6 do 17 czerwca będzie prowadził nabór wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jednorazowo można uzyskać 18 000 zł wsparcia.

Wnioski mogą składać osoby bezrobotne do 25 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia minimum 6 miesięcy lub osoby do 30 roku życia, które nie mogą znaleźć pracy dłużej niż 12 miesięcy. Osoby zainteresowanie otrzymanie jednorazowych środków najpierw muszą zgłosić się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy. Szczegółowe informacje - pok. 20 (II p.), tel. 32 4753012 (wew. 34).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.06.2016 9:29

I zasilą szeregi jastrzębskich taksówkarzy