Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
6 czerwca 2016

Młodzi biegacze z Jastrzębia wrócili z medalami

Młodzi biegacze z Jastrzębia wrócili z medalami
fot. Adam Kuźniar

Pod koniec maja zawodnicy Klubu Biegacza z Jastrzębia-Zdroju wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Krakowa oraz Mityngu Lekkoatletycznym. Jastrzębianie wrócili z czterema medalami, w tym dwoma złotymi.

Złote medale zdobyli Łukasz Urbanek na dystansie 300 m (43.32) oraz Piotr Wala na dystansie 500 m (30.55). Ze srebrnymi medalami wrócili Kamil Swalski (600 m) oraz Franciszek Zadworny (300 m).

Padły również trzy rekordy klubu - Antonia Michalak na dystansie 100 m (13.69), Wiktoria Jagieło na dystansie 300 m (44.67) oraz Piotr Wala  na dystansie 500 m (1:30.55).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
pasik10.06.2016 11:41

GRUBY DAWAJJJJJJJJJJJ PASIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!