Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 czerwca 2016

Prawie jak na Evereście. Niepełnosprawni w górach

  • Prawie jak na Evereście. Niepełnosprawni w górach
  • Prawie jak na Evereście. Niepełnosprawni w górach
  • Prawie jak na Evereście. Niepełnosprawni w górach
  • Prawie jak na Evereście. Niepełnosprawni w górach
Więcej zdjęć:
fot. Stowarzyszenie "Tęcza"

Na początku czerwca członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Tęcza" zorganizowali dla niepełnosprawnych wyjazd w góry. Wycieczka była częścią projektu "Na Everest tropem przygody...".

Uczestnicy wycieczki przeszli z Mirowa w stronę zamku w Bobolicach. Szlak prowadził przez grzędę skalną z której można podziwiać panoramę Jury. Oprócz chodzenia po górach, dzieci wzięły udział również w zajęciach wspinaczki oraz licznych grach i zabawach. Na koniec dnia uczestnicy i opiekunowie usiedli wspólnie przy grillu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Uczestniczka11.06.2016 22:14

Wycieczka bardzo udana...podziw dla organizatorów wycieczki, gorące podziękowania dla sponsora Siemens oraz zarządu stowarzyszenia...
Duzo atrakcji i super super spędzony czas na grach i zabawach, które przygotowali dla naszysz dzieci nauczyciele należący do stowarzyszenia.