Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 czerwca 2016

Uczniowie SP nr 16 doczekali się nowego boiska

Uczniowie SP nr 16 doczekali się nowego boiska
fot. UM Jastrzębie

Przy Szkole Podstawowej nr 16 w Moszczenicy powstano nowe boisko sportowe. To nie tylko boisko do gry w piłkę nożną, ale też piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Koszt prac wyniósł 1,4 mln zł.

Przy szkole zakończyły się prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego i skoczni do skoku w dal wraz z parkingiem, placem manewrowym, drogą wewnętrzną i pozostałym zagospodarowaniem terenu. Wykonano tutaj m.in. chodniki, ogrodzenie terenu, oświetlenie, piłkochwyty, zabudowę elementów małej architektury oraz zamontowano wyposażenie sportowe boisk. Zadanie obejmowało również wykonanie umocnienia skarpy wzdłuż drogi dojazdowej do szkoły z płyt ażurowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mieszkanka16.06.2016 19:45

Tam jest również Gimnazjum nr 2! Szkoda, że tych uczniów się pomija. Może to boisko nie jest dla nich?

polgks08.06.2016 14:27

No to teraz po kolei czyli nr 17!!!