Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
10 czerwca 2016

Zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową

Zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pijany 19-latek, który zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową trafił w ręce policjantów. Miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Straty oszacowano na 4000 złotych.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Gwarków. 19-latek zdemolował znajdujący się przed jednym z marketów pawilon ogrodowy. Na widok ochrony uciekła, ale szybko został zatrzymany przez policjantów. Okazało się jednak, że to nie jedyna rzecz na jakiej jastrzębianin wyładował swoje emocje.

- Młody jastrzębianin odpowie także za zniszczenie 5 samochodów, które zaparkowane były przed blokiem na ulicy Pomorskiej. Straty oszacowano łącznie na prawie 4 tysiące złotych - informuje policja.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kierowca11.06.2016 12:54

Wczoraj była stłuczka na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z Graniczną. Kiedy skończy się szybka jazda młodych niepoczytalnych pseudo kierowców po mieście. Najniebezpieczniejsi to: młody w czapeczce (gdy jest z kumplem to staje się niebezpieczny na granicy bezpieczeństwa) , starsza pani (jedzie wolno ale pewna siebie, często lewym pasem), młody z dziewczyną (tu szczyty głupoty młodego kierowcy), młoda dziewczyna w służbowym samochodzie (często jedzie na 4 lub piątym biegu z obrotami 1500/min co niszczy silnik), Starzy pan w kapeluszu (najczęściej wolno i na lewym pasie). Najniebezpieczniejszy dzień to sobota. Wtedy jeżdżą jeszcze ci, którzy jeżdżą na co dzień, ale również co niedzielni i skacowani.

Właściciel11.06.2016 10:31

Czy na pewno tylko był pijany?
Kiedy zwróci straty właścicieli samochodów i sklepu? Co trzeba zrobić żeby rzeczywiście zwrócił?
Nie każdego stać na czekanie. Samochód to nie zabawka. Potrzebny jest do pracy.

Gość10.06.2016 14:06

Bo marycha podobno nie szkodzi.