Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
10 czerwca 2016

Zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową

Zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pijany 19-latek, który zdemolował kilka samochodów i ekspozycję sklepową trafił w ręce policjantów. Miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Straty oszacowano na 4000 złotych.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Gwarków. 19-latek zdemolował znajdujący się przed jednym z marketów pawilon ogrodowy. Na widok ochrony uciekła, ale szybko został zatrzymany przez policjantów. Okazało się jednak, że to nie jedyna rzecz na jakiej jastrzębianin wyładował swoje emocje.

- Młody jastrzębianin odpowie także za zniszczenie 5 samochodów, które zaparkowane były przed blokiem na ulicy Pomorskiej. Straty oszacowano łącznie na prawie 4 tysiące złotych - informuje policja.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kierowca11.06.2016 12:54

Wczoraj była stłuczka na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z Graniczną. Kiedy skończy się szybka jazda młodych niepoczytalnych pseudo kierowców po mieście. Najniebezpieczniejsi to: młody w czapeczce (gdy jest z kumplem to staje się niebezpieczny na granicy bezpieczeństwa) , starsza pani (jedzie wolno ale pewna siebie, często lewym pasem), młody z dziewczyną (tu szczyty głupoty młodego kierowcy), młoda dziewczyna w służbowym samochodzie (często jedzie na 4 lub piątym biegu z obrotami 1500/min co niszczy silnik), Starzy pan w kapeluszu (najczęściej wolno i na lewym pasie). Najniebezpieczniejszy dzień to sobota. Wtedy jeżdżą jeszcze ci, którzy jeżdżą na co dzień, ale również co niedzielni i skacowani.

Właściciel11.06.2016 10:31

Czy na pewno tylko był pijany?
Kiedy zwróci straty właścicieli samochodów i sklepu? Co trzeba zrobić żeby rzeczywiście zwrócił?
Nie każdego stać na czekanie. Samochód to nie zabawka. Potrzebny jest do pracy.

Gość10.06.2016 14:06

Bo marycha podobno nie szkodzi.