Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 czerwca 2016

1000 przebadanych, czterech pijanych kierowców

1000 przebadanych, czterech pijanych kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Podczas minionego weekendu policjanci z Jastrzębia-Zdroju kontrolowali kierowców jeżdżących po jastrzębskich drogach. Wśród blisko tysiąca przebadanych, cztery osoby prowadziły samochód pod wpływem alkoholu.

- Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie", bądź pod wpływem narkotyków - informuje policja.

Cztery z przebadanych osób miały więcej niż pół promila alkoholu w organizmie. Grozi im za to zakaz prowadzenia pojazdów oraz 2 lata więzienia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Driver14.06.2016 11:20

Tylko grozi im 2 lata? Czyli to nie jest pewne. Nie powinno się ich wsadzać do więzienia. Powinni pracować przez 5 lat i zarabiać pieniądze na leczenie poszkodowanych w kolizjach.

Gość13.06.2016 12:11

A co z kierowcami sterownymi przez telefony?