Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
13 czerwca 2016

1000 przebadanych, czterech pijanych kierowców

1000 przebadanych, czterech pijanych kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Podczas minionego weekendu policjanci z Jastrzębia-Zdroju kontrolowali kierowców jeżdżących po jastrzębskich drogach. Wśród blisko tysiąca przebadanych, cztery osoby prowadziły samochód pod wpływem alkoholu.

- Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie", bądź pod wpływem narkotyków - informuje policja.

Cztery z przebadanych osób miały więcej niż pół promila alkoholu w organizmie. Grozi im za to zakaz prowadzenia pojazdów oraz 2 lata więzienia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Driver14.06.2016 11:20

Tylko grozi im 2 lata? Czyli to nie jest pewne. Nie powinno się ich wsadzać do więzienia. Powinni pracować przez 5 lat i zarabiać pieniądze na leczenie poszkodowanych w kolizjach.

Gość13.06.2016 12:11

A co z kierowcami sterownymi przez telefony?