Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 czerwca 2016

Łyżwa i Gorzała nie zagrają już w GKS-ie

Łyżwa i Gorzała nie zagrają już w GKS-ie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dawid Łyżwa i Kamil Gorzała - Ci dwaj piłkarze pożegnają się z GKS-em 1962 Jastrzębie. To pierwsze ruchy kadrowe nowego trenera, Jarosława Skrobacza.

Kamil Gorzała jest wychowankiem MOSiR-u Jastrzębie, a w GKS-ie gra od sezonu 2007/2008. Przez pewien okres był kapitanem drużyny. W tym sezonie Gorzała rozegrał 21 spotkań, strzelił 2 bramki i dostał 5 żółtych kartek.

Dawid Łyżwa dołączył do GKS-u przed runną wiosenną. Zdążył wystąpić w 6 ligowych spotkaniach, w sumie spędzając na boisku 214 minut. Na koncie ma dwie żółte kartki i jedną czerwoną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!