Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
14 czerwca 2016

Biuro podróży z Jastrzębia zbankrutowało. 92 klientów na wczasach

Biuro podróży z Jastrzębia zbankrutowało. 92 klientów na wczasach
fot. hajduszoboszlo.hu

Biuro podróży BBJ Sport z Jastrzębia-Zdroju złożyło w poniedziałek oświadczenie o niewypłacalności. Na wczasach znajduje się teraz 92 klientów tego biura. Turyści mają zapewniony powrót, ale wczasów do udanych raczej nie zaliczą.

Aktualnie 31 klientów BBJ Sport przebywa na Węgrzech w kurorcie Hajduszoboszlo, a 61 osób w polskich ośrodkach wypoczynkowych - w Rowach, Świnoujściu i Ustroniu. Wszyscy mają zapewniony transport z zabezpieczenia finansowego biura podróży (ok. 50 tys. euro). To wystarczy na pokrycie kosztów transportu. Powroty mają potrwać do 18 czerwca.

Niezadowoleni klienci jednoznacznie komentują sprawę w internecie. W biurze BBJ Sport nikt nie odbiera, a na stronie internetowej została usunięta cała treść.

BBJ Sport działał na lokalnym rynku od 1993 roku. Firma organizowała wczasy krajowe i zagraniczne, wycieczki, kolonie i obozy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie za pół ceny? Jastrzębie za pół ceny?

Flaga z logo miasta dotarła w Pieniny  Flaga z logo miasta dotarła w Pieniny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
józek19.06.2016 17:56

Popieram wpis Nauczyciela.

Gość15.06.2016 8:50

Nie rozumiem, jak może zbankrutować biuro podróży? Nie mam klientów to zamykam działalność albo zmieniam branżę. W jaki sposób dzieje się tak, że wysyła się ludzi w podróż i zostawia na pastwę losu? Racja nauczyciel, trzeba się samemu organizować i nie dawać zarabiać pazernym właścicielom biur.

Do Olo 14.06.2016 19:56

A może potrzebował dofinansowanie z zakładu pracy a tylko tak można to załatwić? Ewentualnie pojechali z jakiegoś funduszu?

olka14.06.2016 19:30

No i kolesiostwo się nie utrzymało - znajomki byłego włodarza. Skończyły się dziwne usługi świadczone dla UM i "dodatkowe" interesy i pojawiła się szara rzeczywistość ! Zrobić porządek z tym dziadostwem !!

mieszkaniec14.06.2016 17:53

Nie długo wszystko padnie w tym mieście.

Nauczyciel14.06.2016 15:44

Od 20 lat jeżdżę sam na wycieczki i jeszcze nigdy nie korzystałem z biura podróży. Mam im płacić za to że mi załatwia miejsce w autokarze i nocleg plus ewentualnie przewodnika. To są 3 telefony za które płacimy spore pieniądze. Sam organizuje wycieczki dla szkół, podpatrując program wycieczek z biur podróży, i te same wycieczki mam o 80 zł taniej na osobę. Więc taka wycieczka dla 40 osób daje im niezły zarobek. Jak się jest leniem to teraz się ma udane wczasy.

wczaspwocz14.06.2016 10:27

dlatego na tym biznesie lepiej nie oszczedząć

olo14.06.2016 9:34

Nad polskie morze z biura podrozy??? Nie chciało sie samemu poszukać na necie noclegu no to maja wakacje...

Pokaż wszystkie opinie (8)