Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
14 czerwca 2016

49-latek groził, że wysadzi się w powietrze

49-latek groził, że wysadzi się w powietrze
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Próba samobójcza 49-latka mogła skończyć się tragicznie nie tylko dla niego. Mieszkaniec Jastrzębia odkręcił zawory od kuchenki gazowej i groził, że w ten sposób odbierze sobie życie. Desperat został powstrzymany i trafił pod opiekę lekarzy.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w nocy, w jednym z bloków na ulicy Śląskiej. 49-latek groził, że popełni samobójstwo. O sytuacji poinformowali policję sąsiedzi, którzy zareagowali gdy mężczyzna wyrzucał przez okno przedmioty oraz groził, że wysadzi się w powietrze.

- Po wejściu do mieszkania 49-latka, mundurowi natychmiast zakręcili zawory z ulatniającym się z kuchenki gazem. Obecny wewnątrz mężczyzna był pijany. Jak się okazało, jastrzębianin próbował już w przeszłości targnąć się na swoje życie - informuje policja.

Na miejscu pojawiła się także straż pożarna, pogotowie gazowe i pogotowie ratunkowe, które przewiozło jastrzębianina do szpitala. Mężczyzna usłyszy najprawdopodobniej zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób. Może spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mysz14.06.2016 17:26

to terrorysta nie żaden samobójca.Wyeksmitować za miasto w szczere pole dać mu namiot i butle gazową i niech robi co chce..Pijak mogł skrzywdzić tyle ludzi.

Wolny14.06.2016 11:37

8 lat za zamach na życie innych mieszkańców. Nie za to, że chciał popełnić samobójstwo, bo to wolno każdemu.