Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 czerwca 2016

49-latek groził, że wysadzi się w powietrze

49-latek groził, że wysadzi się w powietrze
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Próba samobójcza 49-latka mogła skończyć się tragicznie nie tylko dla niego. Mieszkaniec Jastrzębia odkręcił zawory od kuchenki gazowej i groził, że w ten sposób odbierze sobie życie. Desperat został powstrzymany i trafił pod opiekę lekarzy.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w nocy, w jednym z bloków na ulicy Śląskiej. 49-latek groził, że popełni samobójstwo. O sytuacji poinformowali policję sąsiedzi, którzy zareagowali gdy mężczyzna wyrzucał przez okno przedmioty oraz groził, że wysadzi się w powietrze.

- Po wejściu do mieszkania 49-latka, mundurowi natychmiast zakręcili zawory z ulatniającym się z kuchenki gazem. Obecny wewnątrz mężczyzna był pijany. Jak się okazało, jastrzębianin próbował już w przeszłości targnąć się na swoje życie - informuje policja.

Na miejscu pojawiła się także straż pożarna, pogotowie gazowe i pogotowie ratunkowe, które przewiozło jastrzębianina do szpitala. Mężczyzna usłyszy najprawdopodobniej zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób. Może spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mysz14.06.2016 17:26

to terrorysta nie żaden samobójca.Wyeksmitować za miasto w szczere pole dać mu namiot i butle gazową i niech robi co chce..Pijak mogł skrzywdzić tyle ludzi.

Wolny14.06.2016 11:37

8 lat za zamach na życie innych mieszkańców. Nie za to, że chciał popełnić samobójstwo, bo to wolno każdemu.