Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
15 czerwca 2016

Na Powstańców Śląskich dachował matiz

Na Powstańców Śląskich dachował matiz
fot. facebook.com/drogionline

W środę rano doszło do wypadku na ulicy Powstańców Śląskich, tuż przy granicy z Gogołową. Z niewiadomych przyczyn kierujący daewoo matiz dachowała. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 6:49. Kobieta kierująca matizem z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Gdy na miejsce przyjechały służby samochód stał już na czterech kółkach. Kobieta została przewieziona na obserwację.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość15.06.2016 13:01

Może tak, jak pani Danusia, kandydatka na radną z ramienia SLD i działaczka związkowa, nigdy nie prowadzi bez telefonu przy uchu.

menel15.06.2016 12:03

CIEKAWE CO malowała ? oczy czy usta ? :)

Rzepicha15.06.2016 11:44

Rozmowa przez telefon