Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
15 czerwca 2016

Maciej Muzaj w kadrze narodowej na turniej LŚ

Maciej Muzaj w kadrze narodowej na turniej LŚ
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Maciej Muzaj, siatkarz Jastrzębskiego Węgla rozpoczął już w niedzielę przygotowania do występów w Lidze Światowej. W pierwszym turnieju zastąpi on na pozycji atakującego Bartosza Kurka.

Pierwszy turniej Ligii Światowej odbędzie się w dniach 17-19 czerwca w Kaliningradzie. Maciej Muzaj zagra w trzech meczach - z Bułgarią (w piątek), z Rosją (sobota) i z Serbią (niedziela). Siatkarz JW zastąpi doświadczonego Bartosza Kurka, który po kwalifikacjach olimpijskich dostał wolne od selekcjonera kadry.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!