Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 czerwca 2016

Przez pasy na czerwonym i to na oczach policji

Przez pasy na czerwonym i to na oczach policji
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

40-letni mieszkaniec Żor został zatrzymany po tym jak próbował uciec od kontroli drogowej. Przy okazji kierowca przejechał na czerwonym świetle na oczach policjantów. Teraz grozi mu wysoka kara grzywna.

We wtorek około 22:00 policjanci otrzymali sygnał o kierowcy opla, który może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Patrol drogowy ruszył na al. Piłsudskiego i widząc samochód, dał kierowcy sygnały nakazujące do zatrzymania. 40-latek jednak je zignorował.

- Kierowca zlekceważył sygnały i chcąc uniknąć kontroli drogowej, przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów - informuje policja.

Okazało się, że 40-latek wcale nie był nietrzeźwy, ale nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Samochód został odholowany na strzeżony parking. Teraz za popełnione wykroczenia grozi mu wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość17.06.2016 14:31

Nie dalej jak przed wczoraj facet na SWD przejechał skrzyżowanie po hamulcach i wsteczny. Czy oni mają coś w genach nie tak?

Gość17.06.2016 9:23

KZN, jeżeli parkował na skrzyżowaniu koło Góralskiej Chaty, to miał prawo. Tam wszyscy tak parkują.

yrkk15.06.2016 15:15

pozdrawiam patrol który mnie podrzucil do centrum w piątek przed polnoca .chodnik na ulicy górniczej jest w calosci remontowany-wiec trzeba isc szosa a była noc i byłem lekko zmeczony,zdrowko chlopaki

KZN15.06.2016 13:58

Ucieczka, to panika i nie zważanie na to co się dzieje wokół. A to groźba potrącenia kogoś. Kara musi być wysoka.
Gościu, jak to parkowałeś na skrzyżowaniu? Za dużo dziś wypaliłeś? Jedziemy do ciebie.

Gość15.06.2016 13:00

Ile razy parkowałem na skrzyżowaniu na oczach policjantów i nie reagowali.

Gość15.06.2016 11:49

Dopisek mieszkaniec Żor.