Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
16 czerwca 2016

Wypadek na Ranoszka: Samochód wpadł do rowu

Wypadek na Ranoszka: Samochód wpadł do rowu
fot. facebook.com/drogionline

W środę na ulicy Ranoszka doszło do wypadku samochodowego. 19-latka kierująca fiatem na łuku drogi wpadła w poślizg i wjechała do rowu. Została przewieziona z ogólnymi obrażeniami do szpitala.

Opady deszczu dały się we znaki kierowcom. Pogorszenie warunków drogowych i zbyt duża prędkość były przyczynami wypadku do którego doszło 15 czerwca około godziny 20:00. 19-letnie mieszkanka powiatu wodzisławskiego na łuku drogi wpadła w poślizg, straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do rowu. Samochód zahaczył pobliskie o drzewo. Kobiet została przewieziona do szpitala z urazem kręgosłupa. Obrażenia nie były jednak poważne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość18.06.2016 0:53

Głupoty gadacie i tyle. tam bardzo często dochodzi to tego typu zdarzeń, już nawet właściciel płotu nie naprawia bo stwierdził że mu się to po prostu nie opłaca

Roman16.06.2016 21:25

No tak. Płeć, która jeździ coraz szybciej ale bez wyobraźni.

Gość16.06.2016 20:23

Innym ostatnio zabierają prawo jazdy za byle co a tu chyba była wizytówka policjanta w papierach.

Gość16.06.2016 20:17

swd