Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
16 czerwca 2016

Biuletyn Galerii Historii Miasta ma już 10 lat

Biuletyn Galerii Historii Miasta ma już 10 lat

W czerwcu ukazał się 40 numer "Biuletynu Galerii Historii Miasta". W tym roku biuletyn obchodzi również swój jubileusz - gazeta wydawana jest już 10 lat. Z roku na rok pojawiało się więcej tekstów, a teraz biuletyn zyskał również nową okładkę.

- Biuletyn od lat pełni ważną funkcję w upowszechnianiu wiedzy historycznej, odkrywa nowe fakty i publikuje nieznane źródła. Jest zarazem miejscem, w którym pasjonaci historii mogą dzielić się wynikami swoich badań nad przeszłością ziemi jastrzębskiej - informuje Galerii Historii Miasta.

W czerwcowym numerze można m.in. przeczytać o historii budowy szpitala górniczego czy historii herbu Jastrzębia-Zdroju. Biuletyn można za darmo otrzymać w Galerii Historii Miasta w Parku Zdrojowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szpital z zakazaną przeszłością  Szpital z zakazaną przeszłością

"Z kołoczem do pana młodego? (video) "Z kołoczem do pana młodego? (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
nina17.06.2016 22:37

Na stronie MOKu są tylko archiwalne numery.

nina17.06.2016 22:33

A gdzie ten biuletyn jest dostępny?

Maciek17.06.2016 19:44

Dlaczego nie ma go jeszcze na stronie jastrzebie.pl?

Elf17.06.2016 6:31

Interesuję się historią mojego miasta, ale szczerze mówiąc, teraz dopiero dowiaduję się, że taki biuletyn jest wydawany i to ...... bezpłatnie. Szkoda, żę nie jest rozprowadzany w UM albo w innych naszych instytucjach miejskich. Pewnie ciekawsze w nim informacje niż w "Jastrzębiu"......