Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 czerwca 2016

Czerwone światło, kolizja i 500 złotych

Czerwone światło, kolizja i 500 złotych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

15 czerwca na ulicy Podhalańskiej, 36-latka doprowadziła do kolizji po tym jak przejechała przez sygnalizację świetlną na czerwonym świetle. Kobieta otrzymała również najwyższy, 500-złotowy mandat.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 15:00 na ul. Podhalańskiej na skrzyżowaniu, w okolicy Galerii Zdrój i OBI. Kierująca matizem 36-latka przejechała na czerwonym świetle w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym peugeotem, którym kierowała 59-latka.

- W wyniku stłuczki na szczęście nikt nie został ranny. Badanie alkomatem wykazało, że obie kobiety były trzeźwe. Za spowodowanie kolizji, 36-latka została ukarana 500-złotowym mandatem karnym - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość19.06.2016 11:17

Czasami na ulicy spotykam czarnego Merca na konińskich tablicach i zawsze się zastanawiam, czy kierowca jest pijany, naćpany czy też po prostu ślepy.

Semna16.06.2016 21:24

Obserwuję, że kobiety uwierzyły w siebie i jeżdżą szybko. Gorzej ze spostrzegawczością i wyobraźnią. Często nie potrafią przewidzieć dalszych wydarzeń jakie mogą wyniknąć z ich jazdy. No i są mniej kulturalne. Niezbyt często się zdarza, żeby wpuściła kogoś z boku, mimo, że by mogła.

egzaminator16.06.2016 18:14

Ale parkowanie na egzaminie zdała ,a kolorów nie rozróżnia.

Gość16.06.2016 13:47

Całkowicie się zgadzam. Jakoś tak w artykule brakuje sformułowania, że prawo jazdy zostało kobiecie zatrzymane za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Gość16.06.2016 12:47

Innym ostatnio zabierają prawo jazdy za byle co a tu chyba była wizytówka policjanta w papierach.