Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 czerwca 2016

Wtargnęli do domu 50-latka i ukradli mu... dekoder

Wtargnęli do domu 50-latka i ukradli mu... dekoder
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek, 28 i 31-latek napadli na 50-latka i dotkliwie go pobili. Jakie mieli powody? Nie wiadomo, ale po pobiciu ukradli z domu mężczyzny dekoder. Prokurator objął dwójkę jastrzębian dozorem policyjnym.

Zdarzenie miało miejsce 14 czerwca przed południem. Do jednego z domów znajdujących się przy ulicy Dąbrowskiego, wtargnęło dwóch mężczyzn. Pobili oni w jednym z pokoi śpiącego 50-latka, a chwilę po tym ukradli pokrzywdzonemu dekoder. Jeszcze tego samego mężczyźni trafili w ręce policjantów.

- Odzyskano także skradzione mienie, które przekazano właścicielowi. Zatrzymanymi okazali się dwaj mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku 28 i 31 lat. Przyznali się oni do popełnienia zarzucanego im czynu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
YZX19.06.2016 15:32

W nocy z soboty na niedzielę 3 pijanych, możliwe że również po dopalaczach darło swe ryje chodząc koło szkoły Nr 1 na Granicznej. Są poszukiwani. Za wskazanie miejsca pobytu któregokolwiek z nich czeka nagroda. Zostali sfotografowani w 3 miejscach.
Żeby przekazać informację, wystarczy wrzucić kopertę z napisem "3" do skrzynki pocztowej i podać w środku kontakt do siebie.

Uwaga17.06.2016 9:33

Każdy złapany po zażyciu dopalaczy, poniesie poważne konsekwencje. Każdy dystrybutor dopalczy odleci w niebyt.

Sprawiedliwy16.06.2016 21:27

Jakim dozorem? Co to za PiS-owskie metody nie karania bandytów? Powinni zostać spałowani a potem do dołu. Czy my to musimy robić ?

Prawdomowny16.06.2016 17:51

Powinien byc nie dozor ale dziesiec lat ciezkich robot w kamieniolomie. Wtedy szybciej nabraliby pokory i szacunku do innych..

mieszkaniec16.06.2016 16:09

Dop............... po 15 lat

Jan Kowalski 16.06.2016 14:25

No tak. Mecze zakodowane przez polsat to trzeba było skok zrobić na dekoder. Po co pobili faceta? Czyżby kibicował drużynie niemieckiej?