Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
17 czerwca 2016

Jastrzębianie mogą pić w upały za darmo

Jastrzębianie mogą pić w upały za darmo
fot. UM Jastrzębie

Każdy mieszkaniec naszego miasta może za darmo skorzystać z dwóch ulicznych dystrybutorów wody, tzw. zdrojów ulicznych. Takie udogodnienia przydadzą się szczególnie na nadchodzące upały. Ale nie tylko ludzie mogą pić wodę ze zdrojów. To również poidełko dla zwierzaków.

Nie wszyscy wiedzą, ale od dłuższego czasu w naszym mieście funkcjonują dwa zdroje uliczne - na ul. Piłsudskiego oraz w Parku Zdrojowym. Jak zapewniają pracownicy Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, "nasza woda" jest zdrowa i bezpieczna dla zdrowia.

- Woda importowana zza południowej granicy, która płynie w naszych kranach pochodzi ze źródeł rzek Ostrawicy i Morawki w Beskidzie Śląsko-Morawskim, uchodzących za jedne z najlepszych w Europie - informuje urząd miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
spragniony wody27.06.2016 17:30

To może od razu dać wodę pitną (źródlaną oczywiście) w mieszkaniach i w domach za darmo w kranach.Przynajmniej będzie na 100% pewność że korzystają z tego tylko mieszkańcy miasta JASTRZĘBIE -ZDRÓJ a nie będą korzystać mieszkańcy z pobliskich wsi i miast.

Złośliwiec24.06.2016 17:11

Dziękujemy za zgodę urzędników. Przedtem piliśmy ukradkiem.

Alex20.06.2016 9:24

a w Sobote na 1Maja koło kwiaciarni hydrant rozwalony - woda się leje jak z wodospadu - dzieci z Somalii płączą a służby w dup... całą sytuacje ... po 30 minutach Wisła na chodniku płynie ....

*17.06.2016 15:10

Edek nie przesadzaj, ciesz się że są dwa. Ludziom zawsze mało i mało!!!

Gość17.06.2016 11:07

Myślałem, że piwo.

Edek17.06.2016 10:58

Nagłówek był obiecujący... a tak na serio czy tych urządzeń nie miało być więcej?