Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
17 czerwca 2016

Ruszyły zapisy na Jastrzębską Dziesiątkę

Ruszyły zapisy na Jastrzębską Dziesiątkę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 września w Jastrzębiu-Zdroju ponownie odbędzie się bieg "Jastrzębska Dziesiątka". Zawodnicy zmierzą się na 10-kilometrowej trasie ulicami naszego miasta. Właśnie ruszyły zapisy na bieg.

Start i meta hali będzie usytuowana przed halą widowiskowo-sportową. Zawodnicy przebiegną dwie pętle aleją Piłsudskiego i Jana Pawła II. Przed rywalizacją na 10 km odbędzie się również bieg dla najmłodszych - Bieg Małego Jastrząbka.

Zapisy potrwają do 2 września. W tym roku maksymalna ilość zgłoszeń to 1100 osób więc chętni muszą się spieszyć. Szczegóły na biegjastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!