Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
20 czerwca 2016

Jastrzębianin blisko transferu do Francji

Jastrzębianin blisko transferu do Francji
fot. uefa.com

Kamil Glik najprawdopodobniej trafi do AC Monaco. Francuski klub jest gotów zapłacić za jastrzębianina 10 mln euro. Osiągnięto porozumienie z piłkarzem, ale teraz strony czekają na oficjalną ofertę.

AS Monaco zakończył ostatni sezon na trzecim miejscu Ligue 1 i tym samym wystąpi w eliminacjach Ligi Mistrzostw, co w dotychczasowym klubie Polaka (Torino FC) na razie byłoby nie możliwe. Przedstawiciele AS Monaco spotkali się z Kamilem Glikiem w Nicei, przy okazji Euro 2016. 

Kwota ponad 10 mln powinna zadowolić Torino FC. To uczyni 28-latka najdroższym polskim piłkarzem w historii. Po przejściu do nowego klubu Kamil Glik może liczyć na zarobki rzędu nawet 2 mln euro za sezon.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Temida20.06.2016 14:36

Się zasuwa się należy

kibic 6220.06.2016 14:00

Oby sie udało i powodzenia Gliku!!!

Gość20.06.2016 8:52

I super. Gratulacje.