Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 czerwca 2016

JKH GKS Jastrzębie zmieni barwy?

JKH GKS Jastrzębie zmieni barwy?

Klub z Jastrzębia zaprasza kibiców do wyrażenia zdania w ankiecie na temat kolorystyki strojów hokeistów na kolejny sezon. Czyżby jastrzębianie przyszły sezon rozegrają w dawnych barwach?

Swoje zdanie można wyrazić klikając tutaj. Do wyboru są cztery wzory strojów, w tym tylko jeden w pomarańczowych barwach, które były ukłonem w stronę sponsora głównego - JSW. Nawet w przypadku wyboru innej kolorystyki, sponsorem głównym pozostanie JSW. Na razie wyniki głosowania wskazują na to, że kibice woleliby widzieć hokeistów w barwach zielono-czarno-żółtych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zzzzzz20.06.2016 15:58

Zobaczymy

i20.06.2016 9:57

i tak beda pomaranczowe? na siatkarzach wygladaja zdecydowanie lepiej