Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 czerwca 2016

Ul. Ranoszka: 21-latka potrąciła rowerzystę

Ul. Ranoszka: 21-latka potrąciła rowerzystę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę rano doszło do wypadku na ulicy Ranoszka. 21-latka nie ustąpiła pierwszeństwa na drodze i potrąciła rowerzystę. 40-latek jadący jednośladem trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 10:00. 21-latka kierująca hondą, podczas skręcania na przysklepowy parking nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście, który jechał w ulicą Ranoszka w kierunku Godowa.

- W wyniku zderzenia z osobówką, ranny został 40-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno on, jak i 21-letnia jastrzębianka byli trzeźwi - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Doświadczony21.06.2016 15:01

Gdy się jest kobietą to nie musi się słuchać jakiś "pojazdów uprzywilejowanych". Sama kobiet jest uprzywilejowana.

Gość20.06.2016 20:31

Dzisiaj mijałem się z blondynką, która swoje CC prowadziła z wielkimi słuchawkami na uszach. Ciekawe, jak ona słyszy np. nadjeżdżające samochody uprzywilejowane ?