Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
20 czerwca 2016

Ul. Ranoszka: 21-latka potrąciła rowerzystę

Ul. Ranoszka: 21-latka potrąciła rowerzystę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę rano doszło do wypadku na ulicy Ranoszka. 21-latka nie ustąpiła pierwszeństwa na drodze i potrąciła rowerzystę. 40-latek jadący jednośladem trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 10:00. 21-latka kierująca hondą, podczas skręcania na przysklepowy parking nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście, który jechał w ulicą Ranoszka w kierunku Godowa.

- W wyniku zderzenia z osobówką, ranny został 40-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno on, jak i 21-letnia jastrzębianka byli trzeźwi - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Doświadczony21.06.2016 15:01

Gdy się jest kobietą to nie musi się słuchać jakiś "pojazdów uprzywilejowanych". Sama kobiet jest uprzywilejowana.

Gość20.06.2016 20:31

Dzisiaj mijałem się z blondynką, która swoje CC prowadziła z wielkimi słuchawkami na uszach. Ciekawe, jak ona słyszy np. nadjeżdżające samochody uprzywilejowane ?