Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
20 czerwca 2016

Chciał wejść przez balkon do mieszkania

Chciał wejść przez balkon do mieszkania
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Pijany 29-latek chciał wejść do swojego mieszkania przez balkon, bo zgubił klucze. Próba się nie udała i mężczyzna spadł, ale nie zniechęciło go do dalszych prób. Tym razem chciał sforsować drzwi wejściowe do klatki schodowej.

O nietypowym zdarzeniu policjanci zostali zaalarmowali przez mieszkańców bloku na ulicy Śląskiej. Okazało się, że jastrzębianin wchodząc na balkon na pierwszym piętrze, gdzie znajdowało się jego mieszkanie, spadł na ziemię. Podczas upadku 29-latek zerwał mocowanie anteny i zadaszenie balkonu sąsiada.

- Chwilę później postanowił siłowo wejść do klatki schodowej, forsując drzwi wejściowe. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że zgubił klucze do mieszkania, dlatego zdecydował się na tak desperackie kroki - informuje policja.

Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, jednak mężczyzna nie doznał większych obrażeń. Jastrzębianin jednak odpowie za wyrządzone szkody.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość21.06.2016 21:57

Never Give Up :)