Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 czerwca 2016

35-latek miał w swoim mieszkaniu ponad 0,5 kg marihuany

35-latek miał w swoim mieszkaniu ponad 0,5 kg marihuany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 35-latka, który w swoim mieszkaniu przetrzymywał znaczne ilości narkotyków - ponad pół kilograma marihuany oraz blisko 14 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałek, w pobliżu jednej z jastrzębskich szkół. Podczas legitymowania przyznał, że ma przy sobie marihuanę i dobrowolnie wydał policjantom ponad 60 gramów suszu. W trakcie przeszukania jego mieszkania, okazało się, że to nie wszystko co posiadał 35-latek.

- Stróże prawa znaleźli w sumie przeszło pół kilograma marihuany, niespełna 14 gramów amfetaminy i 2 kilogramy krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru oszacowana została na prawie 18 tysięcy złotych - informuje policja.

Jastrzębianin usłyszy teraz zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość23.06.2016 7:56

W knajpach spokojnie można kupić dowolną ilość towaru.

Zena21.06.2016 14:58

"5 lat pracy z której zysk jest przeznaczony na leczenie narkomanów. Jeśli nie wyrobi normy i nie zapłaci za swój pobyt w więzieniu to ograniczy mu się racje żywnościowe a spać będzie na betonie. " Nie może być żadnej ulgi dla rozprowadzających narkotyki. Maryha to narkotyk a nie jakieś zioło. Tylko ćpuny sądzą inaczej.

Gość21.06.2016 12:24

Widocznie miał towar z nieodpowiedniego źródła. Ten jest z jastrzębia, ale zwykle zatrzymuje się tylko dilerów przyjezdnych.

Matka21.06.2016 11:32

Grubo