Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
21 czerwca 2016

35-latek miał w swoim mieszkaniu ponad 0,5 kg marihuany

35-latek miał w swoim mieszkaniu ponad 0,5 kg marihuany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 35-latka, który w swoim mieszkaniu przetrzymywał znaczne ilości narkotyków - ponad pół kilograma marihuany oraz blisko 14 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałek, w pobliżu jednej z jastrzębskich szkół. Podczas legitymowania przyznał, że ma przy sobie marihuanę i dobrowolnie wydał policjantom ponad 60 gramów suszu. W trakcie przeszukania jego mieszkania, okazało się, że to nie wszystko co posiadał 35-latek.

- Stróże prawa znaleźli w sumie przeszło pół kilograma marihuany, niespełna 14 gramów amfetaminy i 2 kilogramy krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru oszacowana została na prawie 18 tysięcy złotych - informuje policja.

Jastrzębianin usłyszy teraz zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość23.06.2016 7:56

W knajpach spokojnie można kupić dowolną ilość towaru.

Zena21.06.2016 14:58

"5 lat pracy z której zysk jest przeznaczony na leczenie narkomanów. Jeśli nie wyrobi normy i nie zapłaci za swój pobyt w więzieniu to ograniczy mu się racje żywnościowe a spać będzie na betonie. " Nie może być żadnej ulgi dla rozprowadzających narkotyki. Maryha to narkotyk a nie jakieś zioło. Tylko ćpuny sądzą inaczej.

Gość21.06.2016 12:24

Widocznie miał towar z nieodpowiedniego źródła. Ten jest z jastrzębia, ale zwykle zatrzymuje się tylko dilerów przyjezdnych.

Matka21.06.2016 11:32

Grubo