Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 czerwca 2016

Miał 3,5 promila i prowadził samochód

Miał 3,5 promila i prowadził samochód
fot. jastrzebieonline.pl

49-letni jastrzębianin może trafić do więzienia na 2 lata, po tym jak prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Kierowca wpadł w ręce mundurowych w poniedziałek, po godzinie 18:00. Został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Pszczyńskiej. Okazało się, że 49-latek jest kompletnie pijany. Po badaniu alkomatem wykryto u niego blisko 3,5 promila alkoholu. Samochód, którym poruszał się jastrzębianin został odholowany na strzeżony parking.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Pijany kierowca linii MZK Pijany kierowca linii MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zoll21.06.2016 22:13

Bmw e36 coupe i krzynka Tatry na tylnym siedzeniu :)

Gość21.06.2016 15:13

Citroen Xsara Picasso ?