Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 czerwca 2016

Łukasz Urbanek czwarty na Beskidanthletic

Łukasz Urbanek czwarty na Beskidanthletic

18 czerwca odbył się XV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Beskidianathletic. W zawodach wzięło udział ponad 1200 zawodników z całej Europy, w tym jastrzębianie, reprezentancji Klubu Biegacza Jastrzębie. Łukasz Urbanek zdobył 4. miejsce w biegu na 600 metrów.

Najbliższy podium był Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 metrów zajął 4. miejsce z wynikiem 1:40.43.

W czasie zawodów padło wiele rekordów, jednak ze względu na zbyt korzystny wiatr nie można uznać wyników za rekordowe. Absolutny rekord klubu w skoku w dal ustanowiła Szulik Dominika skacząc na odległość przy dozwolonym wietrze 4,39m. Rekord klubu dziewcząt do 13 lat ustanowiła Lose Małgosia w biegu na 300 m uzyskując 49.60.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzi biegacze z Jastrzębia wrócili z medalami Młodzi biegacze z Jastrzębia wrócili z medalami

Dagmara Dziuk 6. na mecie i z rekordem życiowym Dagmara Dziuk 6. na mecie i z rekordem życiowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość23.06.2016 22:17

no to co z tego?