Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
24 czerwca 2016

Pożar, wypadek i ucieczka więźniów

  • Pożar, wypadek i ucieczka więźniów
  • Pożar, wypadek i ucieczka więźniów
  • Pożar, wypadek i ucieczka więźniów
  • Pożar, wypadek i ucieczka więźniów
Więcej zdjęć:
fot. UM Jastrzębie, KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek policja, straż miejska i pozostałe służby ratunkowe wzięły udział w szeroko zakrojonych ćwiczeniach. Był pożar, wypadek samochodu i ucieczka więźniów. Celem ćwiczeń było sprawdzenie działania służb w sytuacjach kryzysowych.

Scenariusz ćwiczeń był następujący. Najpierw uczniowie szkoły podstawowej zauważyły w lesie pożar, w którym ucierpiało kilkoro dzieci. Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Chwilę później doszło do wypadku drogowego na ul. Cichej. Tam furgonetka wioząca skazanych potrąciła dzika i wjechała w drzewo. Jeden z więźniów uciekł. Konieczne było użycie broni.

- Po zakończeniu akcji, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w sołectwie Bzie odbyło się podsumowanie, w ramach którego przedstawiciele poszczególnych służb i instytucji dzielili się swoimi spostrzeżeniami - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
haha24.06.2016 11:25

ciekawe ile flaszek obalili na podsumowaniu ;)