Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 czerwca 2016

Uwaga! Zmiany organizacji ruchu przy urzędzie miasta

Uwaga! Zmiany organizacji ruchu przy urzędzie miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 27 czerwca nastąpią zmiany organizacji ruchu przy parkingu przy urzędzie miasta. Zmiany mają na celu usprawnienie ruchu pojazdów na tym obszarze.

Aby wyjechać z urzędowego parkingu, trzeba będzie skręcić w lewo do ul. Harcerskiej, mijając po lewej stronie bramę wjazdową do Centrum Kształcenia Praktycznego i Zespół Szkół nr 6. Na odcinku pomiędzy wyjazdem a bramą pojazdy będą mogły parkować po obu stronach jezdni pod kątem 60 stopni.

Wjazd i wyjazd na parking znajdujący się przed bankiem będzie w jednym miejscu i odbywał się będzie dwukierunkowo. Wzdłuż banku (za wjazdem na parking) ruch będzie się odbywał jednokierunkowo z możliwością parkowania po prawej stronie jezdni.

Na drodze dojazdowej od strony szkoły będzie zakaz wjazdu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Zniszczył samochód na parkingu Zniszczył samochód na parkingu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a fe26.06.2016 21:05

Nie da się wyjechać, bo przejazd blokują ci, co wypłacają pieniądze z bankomatu - stają na przejździe byle gdzie i byle jak, byle kasę na piwsko i papierochy wybrać.

do sceptyk25.06.2016 22:10

Typowo. Nie wiem co robią to pewnie nic. A można się dowiedzieć. Jeśli dobrze zajarzyłem z dostępnej mapki wjedziesz pod bramę tak jak do tej pory tyle że wyjazd niżej, przy Zespole Szkół.

Sceptyk24.06.2016 17:09

Czy to na pewno usprawni wyjazd? Czasami muszę podjechać pod bramę banku. którędy, żeby nie łamać przepisów i nie robić bałaganu? Straż Miejska ma oka z widokiem na to miejsce. Czy będą chcieli wystawiać mandaty pod swoim nosem. Nie wiem co robi SM na co dzień. To jakieś tajniaki. Z czego wnioskuję, że nie robią nic lub prawie nic.