Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
24 czerwca 2016

Uwaga! Zmiany organizacji ruchu przy urzędzie miasta

Uwaga! Zmiany organizacji ruchu przy urzędzie miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 27 czerwca nastąpią zmiany organizacji ruchu przy parkingu przy urzędzie miasta. Zmiany mają na celu usprawnienie ruchu pojazdów na tym obszarze.

Aby wyjechać z urzędowego parkingu, trzeba będzie skręcić w lewo do ul. Harcerskiej, mijając po lewej stronie bramę wjazdową do Centrum Kształcenia Praktycznego i Zespół Szkół nr 6. Na odcinku pomiędzy wyjazdem a bramą pojazdy będą mogły parkować po obu stronach jezdni pod kątem 60 stopni.

Wjazd i wyjazd na parking znajdujący się przed bankiem będzie w jednym miejscu i odbywał się będzie dwukierunkowo. Wzdłuż banku (za wjazdem na parking) ruch będzie się odbywał jednokierunkowo z możliwością parkowania po prawej stronie jezdni.

Na drodze dojazdowej od strony szkoły będzie zakaz wjazdu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a fe26.06.2016 21:05

Nie da się wyjechać, bo przejazd blokują ci, co wypłacają pieniądze z bankomatu - stają na przejździe byle gdzie i byle jak, byle kasę na piwsko i papierochy wybrać.

do sceptyk25.06.2016 22:10

Typowo. Nie wiem co robią to pewnie nic. A można się dowiedzieć. Jeśli dobrze zajarzyłem z dostępnej mapki wjedziesz pod bramę tak jak do tej pory tyle że wyjazd niżej, przy Zespole Szkół.

Sceptyk24.06.2016 17:09

Czy to na pewno usprawni wyjazd? Czasami muszę podjechać pod bramę banku. którędy, żeby nie łamać przepisów i nie robić bałaganu? Straż Miejska ma oka z widokiem na to miejsce. Czy będą chcieli wystawiać mandaty pod swoim nosem. Nie wiem co robi SM na co dzień. To jakieś tajniaki. Z czego wnioskuję, że nie robią nic lub prawie nic.