Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
27 czerwca 2016

Szpital otrzyma wideogastroskop od urzędu miasta

Szpital otrzyma wideogastroskop od urzędu miasta
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzyma od urzędu miasta nowoczesny sprzęt - wideogastroskop EG-2990i. Urządzenie kosztowało prawie 343 tys. zł.

Aparatura medyczna, czyli wideogastroskop EG-2990i z wyposażeniem w postaci systemu do archiwizacji i opisywania badań endoskopowych oraz automatycznej myjni (dezynfektora) do endoskopów trafi na Oddział Gastrologiczno-Wewnętrzny.

- Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne, służące między innymi do przeprowadzenia oceny endoskopowej i wykonywania badań diagnostycznych przewodu pokarmowego. Urządzenie jest kompatybilne z posiadanymi przez szpital urządzeniami medycznymi - informuje urząd miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.06.2016 12:14

Miasto kupią sprzęt, a lekarze będą świadczyli płatne usługi.

Gość27.06.2016 15:27

Koperty idą na fury i chaty.

Mieszkaniec27.06.2016 11:22

Sprzęt, który użycza miasto szpitalowi nie jest własnością WSS. Pozostaje własnością miasta na zasadzie użyczenia. To bardzo potrzebny sprzęt a kazdy a nas może go kiedyś potrzebować.