Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 czerwca 2016

Szpital otrzyma wideogastroskop od urzędu miasta

Szpital otrzyma wideogastroskop od urzędu miasta
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzyma od urzędu miasta nowoczesny sprzęt - wideogastroskop EG-2990i. Urządzenie kosztowało prawie 343 tys. zł.

Aparatura medyczna, czyli wideogastroskop EG-2990i z wyposażeniem w postaci systemu do archiwizacji i opisywania badań endoskopowych oraz automatycznej myjni (dezynfektora) do endoskopów trafi na Oddział Gastrologiczno-Wewnętrzny.

- Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne, służące między innymi do przeprowadzenia oceny endoskopowej i wykonywania badań diagnostycznych przewodu pokarmowego. Urządzenie jest kompatybilne z posiadanymi przez szpital urządzeniami medycznymi - informuje urząd miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.06.2016 12:14

Miasto kupią sprzęt, a lekarze będą świadczyli płatne usługi.

Gość27.06.2016 15:27

Koperty idą na fury i chaty.

Mieszkaniec27.06.2016 11:22

Sprzęt, który użycza miasto szpitalowi nie jest własnością WSS. Pozostaje własnością miasta na zasadzie użyczenia. To bardzo potrzebny sprzęt a kazdy a nas może go kiedyś potrzebować.