Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 czerwca 2016

Młodzież i dzieci z JKH na czele rankingu MSiT

Młodzież i dzieci z JKH na czele rankingu MSiT
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dzięki wynikom dzieci i młodzieży z JKH GKS Jastrzębie, klub zajął 2. miejsce w Polsce w rankingu współzawodnictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zespół Sportu Młodzieżowego wraz z Departamentem Sportu Wyczynowego Ministerstwa Sportu i Turystyki opublikował wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok. JKH GKS Jastrzębie znalazła się na 2. miejscu (112 pkt), za Zagłębiem Sosnowiec (137 pkt).

Ranking obejmował krajowe zawody mistrzowskie w kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy i junior. W 2016 roku hokeiści JKH zajmowali kolejno: juniorzy - 3. miejsce, juniorzy młodsi - 2. miejsce, młodziki - 3. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Tychy wygrywają na Jastorze w karnych Tychy wygrywają na Jastorze w karnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!