Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
28 czerwca 2016

Młodzież i dzieci z JKH na czele rankingu MSiT

Młodzież i dzieci z JKH na czele rankingu MSiT
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dzięki wynikom dzieci i młodzieży z JKH GKS Jastrzębie, klub zajął 2. miejsce w Polsce w rankingu współzawodnictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zespół Sportu Młodzieżowego wraz z Departamentem Sportu Wyczynowego Ministerstwa Sportu i Turystyki opublikował wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok. JKH GKS Jastrzębie znalazła się na 2. miejscu (112 pkt), za Zagłębiem Sosnowiec (137 pkt).

Ranking obejmował krajowe zawody mistrzowskie w kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy i junior. W 2016 roku hokeiści JKH zajmowali kolejno: juniorzy - 3. miejsce, juniorzy młodsi - 2. miejsce, młodziki - 3. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!