Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
29 czerwca 2016

Rodzice pili przez kilka dni. Policję zawiadomiła córka

Rodzice pili przez kilka dni. Policję zawiadomiła córka
fot. sxc.hu

W miniony poniedziałek policjanci otrzymali informację o rodzicach, którzy od kilku dni pili alkohol i nie zajmowali się 12-latką. Okazało się, że sprawę policji zgłosiła jej starsza siostra.

Zdarzenie miało miejsce 27 czerwca na terenie jednego z mieszkań socjalnych w Jastrzębiu-Zdroju. 18-latka zawiadomiła policję z uwagi na fakt, że rodzice od kilku dni spożywali alkohol zaniedbując przy tym jej 12-letnią siostrę. Po badaniu okazało się, że matka miała blisko 3 promile alkoholu a ojciec 2.

- Dziewczynka trafiła pod opiekę starszej siostry. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem rodzice narazili dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, grozić im będzie kara nawet 5 lat więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość01.07.2016 8:02

Patologia rządzi, patologia głosuje.

Do obiektywu...30.06.2016 16:35

Czytaj uważnie i zrozumiale artykuł i nie baw się w obrońce. Oczywiście że nie pisze że dostali 500+ ale mają dziecko 12 letnie to raczej dostali i nie 500 zł. a wyrównanie za 4 miesiące czyli 2000 zł. Wniosek, jakby pracowali to by nie chlali kilka dni pod rząd i jeszcze z mieszkania socjalnego a tam prawie nikt nie pracuje. Może i była tam patologia przed kwietniem ale teraz mają więcej forsy na chlanie. Zasługują na porządną karę a nie litości. Matka 3 promile to o czym to świadczy a dziecko może nie wie jak owoc smakuje.

Obiektyw30.06.2016 13:27

Litosci. Madrale anty 500+, dla Waszej wiadomosci, z artykulu nie wynika, ze pijani rodzice otrzymuja 500+. Poza tym, czy nie bylo tam patologi przed kwietniem tego roku?

Denat29.06.2016 19:39

500+ działa. Na takich najbardziej zależy Jarosławowi Kaczyńskiemu. Na takich meneli PiS zawsze może liczyć.

Patologia w Jastrzębiu29.06.2016 18:20

Remontujcie im dalej bloki, płaćcie kasę za niepilnowane dzieci, którym tacy idioci niszczą przyszłe życie, a oni i tak będą prowadzić swoje życie na poziomie dna. Socjal, jak już, to tylko dla tych, którzy płacą podatki. Nie ma nic za darmo. Patologię trzeba zwalczać, a nie płacić $ i budować mieszkania.

...29.06.2016 15:42

To właśnie jest to 500+. A te obiecane kontrole to tylko dużo gadania, będzie mówione że za mało mają pracowników. Dużo szumu a efekty marne. W Polsce zawsze jest dużo gadania a mało roboty.

Gość29.06.2016 15:42

Jest zasiłek, jest zabawa.

Pokaż wszystkie opinie (8)