Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
1 lipca 2016

Rzuciła cegłą w auto, bo była zła... ale nie wie na co

Rzuciła cegłą w auto, bo była zła... ale nie wie na co
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

41-latka została zatrzymana w nocy z czwartku na piątek,  w związku z dewastacją samochodu. Kobieta chciała rozładować swoją złość i rzuciła cegłą w samochód. Całą sytuację widział świadek.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej. Kobietę rzucającą cegłą w pojazd zobaczył świadek, po czym wezwał policję. 41-latka widząc patrol policji próbowała uciekać. Okazało się, że była pijana.

- Mężczyzna, który poinformował policjantów o zdarzeniu potwierdził, że widział jak zatrzymana wzięła do ręki cegłę i rzuciła nią w zaparkowaną przed blokiem mazdę. W rozmowie z mundurowymi kobieta przyznała się do przestępstwa, mówiąc, że zniszczyła samochód bo była zła, ale nie wie na co - informuje policja.

Straty oszacowano na kilkaset złotych. Nietrzeźwa 41-latka trafiła do policyjnej celi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Barbara01.07.2016 19:11

Och kobiety, kobiety. Nie dość, że coraz mniej przytomnie jeździcie samochodami, to jeszcze robicie coś i jie wiecie po co. Dlaczego potem się dziwicie gdy mówi się o nas "idiotki".

Gość01.07.2016 15:13

Znowu wina Tuska.

sędzia pokoju01.07.2016 12:59

15 lat oduczy kobietę rzucania cegłą