Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
4 lipca 2016

JKH buduje obronę. Dołączą obcokrajowcy

JKH buduje obronę. Dołączą obcokrajowcy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą przygotowania fizyczne i udają się na dwutygodniowe urlopy. Drużyna nadal jest budowana i klub chce pozyskać kilku obcokrajowców, którzy mieliby umocnić defensywę Jastrzębia.

Na razie drużyna składa się 22 zawodników, w tym 3 bramkarzy. Trener Kalaber ma w planach umocnienie jastrzębskiej obrony. Na ten moment jest tylko trzech obrońców i klub chce pozyskać kolejnych trzech z zagranicy.

- Mamy skromniejszy budżet, na podstawie którego musimy budować zespół. Będzie to oczywiście młoda drużyna. Jasne, że każdy chciałby mocną drużynę i klasowych zawodników. To szczególnie dla trenera jest dobre. Nie brakuje tutaj jednak zawodników ambitnych, którzy ciężko nad sobą pracują. Sądzę, że za dwa lata będą przygotowani co najmniej na polską ligę - mówi trener Robert Kalaber.

Przed rozpoczęciem sezonu zaplanowano już 8 sparingów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pracu08.07.2016 16:14

To za dwa lata zawitam na Jastorze bo teraz szkoda kasy na Was...

abdul05.07.2016 19:19

za dwa lata będzie koniec świata :P

t04.07.2016 21:23

standard marni obcokrajowcy ktorzy nic nie wnosza do poziomu