Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 lipca 2016

Kamil Glik już w AS Monaco. Historyczny transfer

Kamil Glik już w AS Monaco. Historyczny transfer
fot. AS Monaco

Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju piłkarz reprezentacji Polski, Kamil Glik, już podpisał kontrakt z nowym klubem - AS Monaco. Obrońca przeniósł się z Torino FC i związał z klubem na 4 kolejne lata.

AS Monaco występuję we francuskiej Ligue 1. W ostatnim sezonie zajął 3. miejsce w lidze i wystąpi w eliminacjach Ligi Mistrzów. Kamil Glik podpisał już 4-letni kontrakt i przeszedł wstępne badania. Tym samym obrońca stał się drugim najdroższym piłkarzem z Polski. AS Monaco zapłaciło za niego 11 mln euro. Droższy od niego jest tylko Grzegorz Krychowiak, którego PSG pozyskało z Sevilli za 26 mln euro.

- Klub walczy o najwyższe cele – zwycięstwo w Ligue 1, gra w Europie. To krok do przodu, a można stąd zrobić kolejne. Nie przyjechałem do Monako na wakacje i odcinać kupony. Mam nadzieję, że to przystanek w mojej karierze. Mam dopiero 28 lat - mówił Kamil Glik dla Przeglądu Sportowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkanka 12.07.2016 17:04

Wszyscy się cieszą i dumni są, ale żeby spotkanie dla P. Kamila zorganizować z mieszkańcami, to już nikt nie pomyślał. Pani Prezydenta taka medialna ( na każdej stronie w gazecie Jastrząb jest), ale żeby przywitać P. Glika po Euro to już czasu nie znalazła. Wstyd.

jes05.07.2016 15:58

Ale by forsa wpadła do MOSiRu, jakby były odpowiednie umowy podpisane w odpowiednim czasie, heh. Wszystkie kluby, które o to zadbały, a w których grał Glik, pewnie dostaną swoją działkę. Taki Real Madryt, gdzie się pan Glik szkolił, na pewno zgarnie ładną sumkę.

Sabina Wojciechowska 05.07.2016 14:21

Cieszę się ogromnie, że pan Kamil tak wysoko. Awansował, mieszkam na oś, przyjaźń,, okna mam na boisko na którym grali chłopcy,, życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym, dziękuje,,,