Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
6 lipca 2016

Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem

Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, który jechał samochodem w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, a na dodatek nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Grożą mu 3 lata więzienia.

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałek na ulicy Marusarzówny. Patrol drogówki przeprowadził badanie alkomatem, które wykazało, że kierowca fiata ma 1,5 promile alkoholu we krwi.

- Sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do przyszłego roku. Dodatkowo okazało się, że 43-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Samochód 43-latka został odholowany na strzeżony parking, a kierowcy grożą 3 lata więzienia za lekceważenie wyroku sądu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do profos06.07.2016 22:01

Zgadzam się. 9 lat robót publicznych

profos06.07.2016 10:01

Za to że poszukiwany 3 lata , za brak uprawnień 3 lata ,za jazdę po pijanemu 3 lata = 9 lat pełnej odsiadki i roboty publiczne

sędzia pokoju06.07.2016 9:45

Grozi 3 lata dostanie 1,5 roku odsiedzi 7,5 miesiąca............