Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
6 lipca 2016

Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem

Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, który jechał samochodem w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, a na dodatek nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Grożą mu 3 lata więzienia.

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałek na ulicy Marusarzówny. Patrol drogówki przeprowadził badanie alkomatem, które wykazało, że kierowca fiata ma 1,5 promile alkoholu we krwi.

- Sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do przyszłego roku. Dodatkowo okazało się, że 43-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Samochód 43-latka został odholowany na strzeżony parking, a kierowcy grożą 3 lata więzienia za lekceważenie wyroku sądu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do profos06.07.2016 22:01

Zgadzam się. 9 lat robót publicznych

profos06.07.2016 10:01

Za to że poszukiwany 3 lata , za brak uprawnień 3 lata ,za jazdę po pijanemu 3 lata = 9 lat pełnej odsiadki i roboty publiczne

sędzia pokoju06.07.2016 9:45

Grozi 3 lata dostanie 1,5 roku odsiedzi 7,5 miesiąca............