Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
7 lipca 2016

Jastrzębianie nie ściągają nogi z gazu

Jastrzębianie nie ściągają nogi z gazu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek policjanci w naszym mieście prowadzili kontrole prędkości. Okazało się, że nasi mieszkańcy lubią szybką jazdę i nie ściągają nogi z gazu. Policjanci wystawili 51 mandatów.

Kontrole drogowe trwały cały dzień. Policjanci skontrolowali 68 kierowców, z czego 53 osoby przekroczyły dozwoloną prędkość. 51 osób zostało ukaranych mandatami karnymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
kierowca07.07.2016 16:11

Czy sprawdzali szybkość na Al. Piłsudskiego od skrzyżowania z Graniczną w stronę miasta i od ronda do Granicznej? Po południu i wieczorem wielu kierowcom rozumy już nie działają.

Gość07.07.2016 10:19

A te 2 osoby to koledzy po fachu?