Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 lipca 2016

Jastrzębianie nie ściągają nogi z gazu

Jastrzębianie nie ściągają nogi z gazu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek policjanci w naszym mieście prowadzili kontrole prędkości. Okazało się, że nasi mieszkańcy lubią szybką jazdę i nie ściągają nogi z gazu. Policjanci wystawili 51 mandatów.

Kontrole drogowe trwały cały dzień. Policjanci skontrolowali 68 kierowców, z czego 53 osoby przekroczyły dozwoloną prędkość. 51 osób zostało ukaranych mandatami karnymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
kierowca07.07.2016 16:11

Czy sprawdzali szybkość na Al. Piłsudskiego od skrzyżowania z Graniczną w stronę miasta i od ronda do Granicznej? Po południu i wieczorem wielu kierowcom rozumy już nie działają.

Gość07.07.2016 10:19

A te 2 osoby to koledzy po fachu?