Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
8 lipca 2016

Podpalił drzwi mieszkania. Lokatorzy próbowali gasić pożar

Podpalił drzwi mieszkania. Lokatorzy próbowali gasić pożar
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

42-latek z Jastrzębia-Zdroju może trafić do więzienia za podpalenie. W czasie kiedy to się działo, w mieszkaniu znajdowało się kilka osób. Mężczyzna został złapany chwilę po zdarzeniu i przyznał się do podpalenia.

We wtorek wieczorem, policja otrzymała informację o podpaleniu drzwi wejściowych do mieszkania w jednym z bloków na ul. Katowickiej. W tym czasie, w mieszkaniu znajdowało się 5 osób, w tym dzieci w wieku 4 i 7 lat. Lokatorzy widząc ogień, próbowali go ugasić.

- Sprawca został zatrzymany chwilę po zdarzeniu. Wpadł dzięki natychmiastowej reakcji pokrzywdzonego, który z okna zauważył wybiegającego z klatki schodowej mężczyznę. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Jastrzębia - informuje policja. 

Jastrzębianin przyznał się do podpalenia, ale odmówił składania wyjaśnień. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość13.07.2016 11:18

Jastrzebie nie rozni sie od Bronxu w latach 70-80. Brakuje tylko czarnoskorych... Przestepczosc, pijanstwo, narkotyki, same patologie.

ostry10.07.2016 16:48

5 lat za każdą zagrożoną osobę, oraz wysokie zadośćuczynieni za straty moralne i nadszarpniętą psychikę tej poszkodowanej rodziny. No i oczywiści upublicznić wizerunek bandziora!!!

Prawda09.07.2016 15:39

25 lat a to dlatego, że był to umyślny zamacha na życie kilku niewinnych osób. W tym dzieci. Czy tez by mu groziło tylko 5 lat gdy zaczął strzelać z karabinu do grupki osób?

Do "sędzia pokoju"09.07.2016 10:53

Myślę, że nawet 15 lat nie oduczy go bycia idiotą.

sędzia pokoju08.07.2016 19:13

15 lat pełnej odsiadki i roboty publiczne oduczy go podpalania , i nierozważnego obchodzenia się z zapałkami.