Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 lipca 2016

Podpalił drzwi mieszkania. Lokatorzy próbowali gasić pożar

Podpalił drzwi mieszkania. Lokatorzy próbowali gasić pożar
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

42-latek z Jastrzębia-Zdroju może trafić do więzienia za podpalenie. W czasie kiedy to się działo, w mieszkaniu znajdowało się kilka osób. Mężczyzna został złapany chwilę po zdarzeniu i przyznał się do podpalenia.

We wtorek wieczorem, policja otrzymała informację o podpaleniu drzwi wejściowych do mieszkania w jednym z bloków na ul. Katowickiej. W tym czasie, w mieszkaniu znajdowało się 5 osób, w tym dzieci w wieku 4 i 7 lat. Lokatorzy widząc ogień, próbowali go ugasić.

- Sprawca został zatrzymany chwilę po zdarzeniu. Wpadł dzięki natychmiastowej reakcji pokrzywdzonego, który z okna zauważył wybiegającego z klatki schodowej mężczyznę. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Jastrzębia - informuje policja. 

Jastrzębianin przyznał się do podpalenia, ale odmówił składania wyjaśnień. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość13.07.2016 11:18

Jastrzebie nie rozni sie od Bronxu w latach 70-80. Brakuje tylko czarnoskorych... Przestepczosc, pijanstwo, narkotyki, same patologie.

ostry10.07.2016 16:48

5 lat za każdą zagrożoną osobę, oraz wysokie zadośćuczynieni za straty moralne i nadszarpniętą psychikę tej poszkodowanej rodziny. No i oczywiści upublicznić wizerunek bandziora!!!

Prawda09.07.2016 15:39

25 lat a to dlatego, że był to umyślny zamacha na życie kilku niewinnych osób. W tym dzieci. Czy tez by mu groziło tylko 5 lat gdy zaczął strzelać z karabinu do grupki osób?

Do "sędzia pokoju"09.07.2016 10:53

Myślę, że nawet 15 lat nie oduczy go bycia idiotą.

sędzia pokoju08.07.2016 19:13

15 lat pełnej odsiadki i roboty publiczne oduczy go podpalania , i nierozważnego obchodzenia się z zapałkami.