Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 lipca 2016

Pijany motorowerzysta wiózł pijanego pasażera

Pijany motorowerzysta wiózł pijanego pasażera
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-letni kierowca może trafić do więzienia za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. W minioną sobotę wiózł pijanego pasażera, sam będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo obaj podróżowali bez kasków.

Policjanci zatrzymali podróżujących jednośladem w sobotę wieczorem. Powodem interwencji był brak świateł oraz jazda bez kasków zarówno przez kierowcę, jak i pasażera. Wkrótce okazało się jednak, że to nie wszystko. Wyszło na jaw, że obaj są pijani.

- Badanie alkomatem wykazało u nich po blisko 2 promile. Policjanci skierowali ponadto pismo do funduszu gwarancyjnego, ponieważ kierowca nie okazał stróżom prawa obowiązkowego ubezpieczenia. Jeżeli potwierdzi się, że właściciel nie wykupił polisy, grozić mu będzie wysoka grzywna - informuje policja.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości, 21-latkowi grozi kara dwóch lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość13.07.2016 8:53

Typowi mieszkańcy Jastrzębia.

sędzia pokoju12.07.2016 10:10

5 lat odsiadki plus roboty publiczne , za brak ubezpieczenia 50 tys,grzywny.