Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 lipca 2016

GKS 1962 wygrywa sparing z Turzą Śląską

GKS 1962 wygrywa sparing z Turzą Śląską
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pewnie wygrali wtorkowy sparing z beniaminkiem trzeciej ligi - Unią Turza Śląska. Mecz zakończyła się wynikiem 4:1.

W drużynie trenera Skrobacza zagrali m.in. Kacper Kawula, Tomasz Dzida, Piotr Trąd, Marcin Mizia, Paweł Gwóźdź (MOSiR Jastrzębie) oraz Wojciech Orzeł (ROW Rybnik), Paweł Miczek (Polonia Marklowice), Kamil Męzik (Granica Ruptawa). W meczu nie wystąpili Kamil Szymura, który ma problemy z kręgosłupem oraz Wojciech Caniboł. 

GKS 1962 Jastrzębie - Unia Turza Śląska
1:0 Ali Farid - rzut karny (4.min)
2:0 Kamil Męzik (16.min)
3:0 Damiant Tront (68.min)
4:0 Daniel Szczepan (81.min)
4:1 goście

I połowa GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Duda, Kawula, Pacholski,Mazurkiewicz - Męzik,Musioł - Kopacz, Dzida(34 Trąd), Szczęch - Farid

II połowa GKS 1962 Jastrzębie: Świerczek - Kulawiak, Orzeł, Mizia, Zajączkowski - Tront, Miczek - Trąd(60 Gwóżdz), Weis(65 Trąd), Jadach, Szczepan

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!