Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 lipca 2016

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Kamil Glik, jeden z najmocniejszych punktów kadry narodowej na Euro 2016, przyjedzie do swojego rodzinnego Jastrzębia-Zdroju i spotka się z fanami. Będzie to również okazja do zapoznania się z książką "Kamil Glik. Liczy się charakter".

Spotkanie odbędzie się w środę 20 lipca o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej. Jastrzębianie będą mogli również kupić niedawno wydaną książkę Michała Zichlarza "Kamil Glik. Liczy się charakter". Autor wspólnie z Kamilem Glikiem będą podpisywał książki. To też dobra okazja dla podziękowania piłkarzowi za występy na Euro 2016.

Przypomnijmy. Kamil Glik urodził się w 1988 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Zaczynał grę w MOSiR Jastrzębie, a później w Wodzisławiu Śląskim. Przez kilka lat grał we włoskim Torino, gdzie został kapitanem drużyny. Od niedawna jest piłkarzem AS Monaco. Klub zakupił obrońcę za 11 mln euro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kris14.07.2016 20:26

Akurat wrócę z Helu w tym terminie. Super :)

Gość14.07.2016 14:52

Spotkania autorskie zazwyczaj sie "pod dachem" organizuje wiec co w tym dziwnego ze w hali? A druga sprawa przyjdzie na pewno dużo osob i hala ich na pewno pomiesci

do OLEK14.07.2016 14:45

A masz inną propozycję?Jak np. będzie padało jak w ostatnich dniach to co wtedy mądralo?I nie pod halą tylko w środku.Czytaj dokładnie.PS.zostań w domu i klikaj dalej........

olek14.07.2016 12:44

A dlaczego pod halą kto to siatkarz czy hokeista?

Mieszkaniec14.07.2016 8:32

brawo Kamil !!