Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 lipca 2016

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Kamil Glik, jeden z najmocniejszych punktów kadry narodowej na Euro 2016, przyjedzie do swojego rodzinnego Jastrzębia-Zdroju i spotka się z fanami. Będzie to również okazja do zapoznania się z książką "Kamil Glik. Liczy się charakter".

Spotkanie odbędzie się w środę 20 lipca o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej. Jastrzębianie będą mogli również kupić niedawno wydaną książkę Michała Zichlarza "Kamil Glik. Liczy się charakter". Autor wspólnie z Kamilem Glikiem będą podpisywał książki. To też dobra okazja dla podziękowania piłkarzowi za występy na Euro 2016.

Przypomnijmy. Kamil Glik urodził się w 1988 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Zaczynał grę w MOSiR Jastrzębie, a później w Wodzisławiu Śląskim. Przez kilka lat grał we włoskim Torino, gdzie został kapitanem drużyny. Od niedawna jest piłkarzem AS Monaco. Klub zakupił obrońcę za 11 mln euro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kris14.07.2016 20:26

Akurat wrócę z Helu w tym terminie. Super :)

Gość14.07.2016 14:52

Spotkania autorskie zazwyczaj sie "pod dachem" organizuje wiec co w tym dziwnego ze w hali? A druga sprawa przyjdzie na pewno dużo osob i hala ich na pewno pomiesci

do OLEK14.07.2016 14:45

A masz inną propozycję?Jak np. będzie padało jak w ostatnich dniach to co wtedy mądralo?I nie pod halą tylko w środku.Czytaj dokładnie.PS.zostań w domu i klikaj dalej........

olek14.07.2016 12:44

A dlaczego pod halą kto to siatkarz czy hokeista?

Mieszkaniec14.07.2016 8:32

brawo Kamil !!