Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
14 lipca 2016

Poszukiwany 51-latek schował się przed policją w garażu

Poszukiwany 51-latek schował się przed policją w garażu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

51-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego trafił do policyjnego aresztu. W minioną środę zrobił awanturę w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Jastrzębia-Zdroju. Gdy dowiedział się, że na miejsce przyjedzie policja, próbował ukryć się w garażu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów jednorodzinnych w Ruptawie. Okazało się, że sprawcą awantury był wuj osoby zgłaszającej. Mężczyzna, gdy dowiedział się o wezwaniu policji, uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później jednak policjanci zauważyli, że 51-latek ukrywa się w garażu.

-  Okazało się, że mężczyzna miał więcej powodów do uniknięcia spotkania z policjantami. Wyszło na jaw, że mieszkaniec powiatu wodzisławskiego poszukiwany jest przez tamtejszy sąd. 51-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!