Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 lipca 2016

Poszukiwany 51-latek schował się przed policją w garażu

Poszukiwany 51-latek schował się przed policją w garażu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

51-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego trafił do policyjnego aresztu. W minioną środę zrobił awanturę w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Jastrzębia-Zdroju. Gdy dowiedział się, że na miejsce przyjedzie policja, próbował ukryć się w garażu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów jednorodzinnych w Ruptawie. Okazało się, że sprawcą awantury był wuj osoby zgłaszającej. Mężczyzna, gdy dowiedział się o wezwaniu policji, uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później jednak policjanci zauważyli, że 51-latek ukrywa się w garażu.

-  Okazało się, że mężczyzna miał więcej powodów do uniknięcia spotkania z policjantami. Wyszło na jaw, że mieszkaniec powiatu wodzisławskiego poszukiwany jest przez tamtejszy sąd. 51-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!