Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 lipca 2016

Na 11 Listopada osobówka zderzyła się z autobusem

Na 11 Listopada osobówka zderzyła się z autobusem
fot. facebook.com/drogionline

W czwartek na ulicy 11 Listopada doszło do wypadku - samochód osobowy zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. W wyniku zderzenie nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Do kolizji doszło przed godziną 19:00. Według ustaleń policji, 26-letni kierowca renault clio nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej linii 120.

- Mimo, że zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. W wyniku stłuczki żadna z osób nie doznała poważniejszych obrażeń - informuje policja.

Kierowca samochodu osobowego został ukarany mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Wielki Kamerzysto - Tomek 18.07.2016 14:08

Dobrze, że ty jesteś entelygentny. Zrewiduj swoją ocenę siebie. Bredzisz jakbyś za dużo ćpał. Co jest możliwe.

Wielki kamerzysta18.07.2016 8:50

No widzę Janie, że Ty inteligencją nie grzeszysz... Najpierw wielkie oburzenie, jak to można przepisów nie przestrzegać ( święta Matka Teresa się znalazła ) A później oburzenie że są sądy i policja... No tak, oczywiście znieśmy sądy, usuńmy policję, a później zapanuje pokój, bo wtedy wszyscy będą przestrzegać prawa, bardzo inteligentnie....

Jan17.07.2016 22:27

Skąd się biorą głupi. którzy nie rozumieją, że tylko przestrzeganie reguł prawa, przepisów i nie pisanych umów daje nam stabilność życia? Dlaczego zawsze znajdzie się jakiś palant, który uważa, że działanie wbrew przepisom jest dobre? Czy są robieni w podczas pełni, czy odwrotnie, a może nie rozwinął im się mózg na tyle żeby zrozumieć, na czym polega życie w społeczeństwie?
Co się dzieje i dlaczego? Przepisy nie są po to żeby je lekceważyć. Tylko ludzie inteligentni to rozumieją. Ludzie, którym się wydaje, że są inteligentni zmuszają do rozwijania policji, sądów, kolejnych przepisów. Kim są te nierozgarnięte stworzenia przekonane, że mają coś wspólnego z ludźmi?

Wielki kamerzysto17.07.2016 21:15

Aleś ty głupi. Twojego nagrania policja nie uzna za dowód. Czego się boisz, że ktoś cię nagra i zakapuje, za szaleństwa na drodze. Czy chcesz aby ktoś z twoich bliskich zginął bo jakiś przygłup nie zachował się jak prawidłowo? Widziałem taki wypadek; 3 trupy. Bo kretyn jechał lewym pasem bardzo szybko na ograniczeniu do 80Km/godz. Z prawego pasa wyjechał samochód żeby wyprzedzić kogoś kto TIRa. Skutek: kretyn uderzył w tył wyprzedzającego. Trzy osoby poszły do nieba po złamaniach karku. Ten przygłup na lewym pasie jechał tak szybko, że wyprzedzający przed manewrem go nie widział. Byłem świadkiem. I też nie widziałem żeby ktoś jechał lewym pasem. To było na drodze nr 1, zaraz po wyjeździe z Częstochowy. Kierowca

Wielki kamerzysta16.07.2016 13:15

Do Doran:
Wcale nie tęsknię to multikulti zrąbanych krajów... Takie nagranie co najwyżej możesz sobie odtworzyć w domu, bo nie ma żadnej wartości. Od tego jest policja aby pilnować porządku, a nie byle przygłup z kamerką. Sam jeżdżę z wideo rejestratorem, a nagrania służą mi do tego aby w razie wypadku, bądź innego incydentu udowodnić swoją wersję. Jeżeli ten samochód nie zrobił nikomu nic złego, nie spowodował wypadku to nie rozumiem takiego kablowania. Tak jak mówisz, w krajach zachodnich policjant ma szacunek, i jak najbardziej popieram, aby policja była traktowana u nas, a nie byle kto z kamerką bawi się w nagrywanie innych użytkowników dróg, nie ma ludzi idealnych, każdy popełnia błędy, każdy czasami śpieszy się i jedzie nieprzepisowo.

do wielki kamerzysta16.07.2016 12:40

To co wyprawiają kierowcy na SWD to się w głowie nie mieści i u nas w regionie i w całej Polsce. Spotkałem SWD na Chorwacji to samo mają coś w genach skopane i tyle.
A to co wyprawiają na obwodnicy oni i motocykliści to tylko zasługa policji bo jak już tam są to tylko siedzą w aucie i patrzą żeby który w nich nie wjechał.

AleDomAleDom16.07.2016 11:20

@LG: W sumie mój wcześniejszy post to była odpowiedź do @PanJulianPierdulian, który sugerował jakoby 1:1 przejęto wszystko po PKM, ale oczywiście obiegi musiały się zmienić, bo jak pisałem niektóre możliwości przeskoczenia wypadły. Ale oczywiście moją wypowiedź można by było zinterpretować jako całkowity brak przeskakiwania, ale nie miałem tego na myśli. Wtedy musieliby mieć dużo więcej autobusów i kierowców, a to się totalnie nie opłaca. No i duża część z tego by się marnowała stojąc pół dnia na jakiejś pętli albo na zajezdni.

Pokaż wszystkie opinie (16)