Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
19 lipca 2016

Dachowanie na Cieszyńskiej. Kierowca wpadł w poślizg

Dachowanie na Cieszyńskiej. Kierowca wpadł w poślizg
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dużo szczęścia miał kierowca fiata punto, który w minioną sobotę jadąc ulicą Cieszyńska wpadł w poślizg i dachował. Mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku. Kierowca zapłaci także mandat.

Zdarzenie miało miejsce 16 lipca około godziny 19:00 na ulicy Cieszyńskiej. Według ustaleń policji, 20-latek kierujący fiatem nie dostosował prędkości do panujących warunków i wpadł w poślizg. Pojazd uderzył w mostek znajdujący się przy posesji, po czym dachował. 

- 20-latek trafił do szpitala, jednak okazało się, że wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji mężczyzna został ukarany mandatem karnym - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Jazda19.07.2016 19:39

*****. Czy wyrośnie z tego? Długo nie. Będzie przeświadczony, że to przypadek. Takich ***** powinno się wyłapywać. Patrol policji powinien codziennie czaić się w innym miejscu i o różnych porach doby. Aż do wyeliminowania przygłupów zanim komuś zrobią krzywdy. Nie, koniecznie trzeba się czepiać kogoś, kto jedzie 55km/godz zamiast 50-siątką. Choć pogrożenie mu palcem nie zaszkodzi.

Gość19.07.2016 12:55

Na prostej jeżdżą super, tylko te zakręty.

janosik19.07.2016 10:00

Jak zwykle kierowcy fiatów szaleją na jastrzębskich drogach.