Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
19 lipca 2016

Pościg za nietrzeźwym kierowcą jednośladu

Pościg za nietrzeźwym kierowcą jednośladu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwa promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany motorowerzysta, który uciekał przed policją. 27-latek został zatrzymany na ulicy Ruchu Oporu, gdy próbował uciekać pieszo. Teraz grożą mu 2 lata więzienia.

Na ulicy Rybnickiej policjanci zauważyli motorowerzystę, któremu nakazali się zatrzymać używając sygnałów. Po tym jak kierowca nie reagował, ruszyli za nim w pościg. Pościg nie trwał długo, bo mężczyzna próbując wjechać na skwer przewrócił się i próbował uciekać pieszo. Ostatecznie został zatrzymany na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Ruchu Oporu.

- Wtedy też wyszedł na jaw powód, dla którego chciał uniknąć spotkania z drogówką. Okazało się, że warszawianin był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2 promile - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Japa24.07.2016 13:29

@Gość
Mam nadzieję społeczniaku, że kiedyś podkablujesz kogoś kto cię za to rozliczy :D

Gość19.07.2016 12:54

W centrum nocne wyścigi motocykli, inny mądry motocyklista wozi syna z przedszkola , bez kasku na zbiorniku paliwa.