Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
19 lipca 2016

Warbus: Autobusy już jeżdżą normalnie

Warbus: Autobusy już jeżdżą normalnie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od poniedziałku mieszkańcy nie powinni już mięć problemów z komunikacją miejską w naszym mieście. Autobusy już jeżdżą normalnie i żadne kursy nie powinny „wypadać” z rozkładu jazdy.

- Nie zanotowaliśmy już żadnej straty kursów. 100% kursów odbywa się bez zakłóceń dzięki wsparciu kierowców z innych Naszych oddziałów - informuje Paweł Szymonik, dyrektor generalny Warbus.

Jednocześnie Warbus uważa, że padła ofiarą zmasowanego ataku sił. - Obecna sytuacja jest już opanowana ale możemy spodziewać się kolejnych prowokacji uderzających w MZK - informuje Warbus.

Warszawska firma realizująca przewozy komunikacji miejskiej ciągle szuka również kierowców kategorii D, którzy mieliby kierować autobusami firmy Scania. Osoby nieposiadające kategorii D, będą mogły przejść szkolenie, którego koszt pokryje Warbus.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
hanys20.07.2016 7:10

ciekawi mnie jedna rzecz, jak coś się dzieje na niekorzyść Warbusa to pokazują zdjęcia autobusów z PKM, a jak media wychwalają Warszawkę to pokazują zdjęcia autobusów Scania

mieszkaniec20.07.2016 4:47

Mzk ma kolejnego rzecznika prasowego Szymonik zapomnial juz kogo reprezentuje Bez tatusia czlowiek sie gubi

Andrzej19.07.2016 13:11

Znowu kit,was trzeba chyba wynieść na b....

hanys19.07.2016 9:15

ale bełkot, podobno syn od Benedykta z MZK pracuje w Mobilisie, a Warbus jest "córką"tej firmy, wszystko wiadomo