Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
20 lipca 2016

Splądrował mieszkanie swojej znajomej

Splądrował mieszkanie swojej znajomej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali 34-latka, który okradł mieszkanie swojej znajomej w czasie jej nieobecności. Straty oszacowano na ponad 6000 zł. Część skradzionych przedmiotów już odzyskano.

Sprawa była całkiem prosta. Jastrzębianka wyjeżdżając z miasta poprosiła swojego znajomego by ten opiekował się jej mieszkaniem, pod jej nieobecność. Po powrocie kobieta zorientowała się, że brakuje w nim kilku przedmiotów - między innymi laptopów, wkrętarki oraz pieniędzy. 

- 34-latek jako pierwszy znalazł się wśród podejrzanych. Przypuszczenia kryminalnych okazały się trafne. Wyszło na jaw, że mężczyzna splądrował mieszkanie znajomej, oddając do lombardu skradziony łup. Straty oszacowano łącznie na 6,5 tysiąca złotych - informuje policja.

Część przedmiotów została już odzyskana i przekazana właścicielce. Za kradzież grozi mężczyźnie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna włamał się do szkoły i ukradł... kurtkę Mężczyzna włamał się do szkoły i ukradł... kurtkę

Uwaga! Złodzieje okradają mieszkania w święta Uwaga! Złodzieje okradają mieszkania w święta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!