Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 lipca 2016

Poszukiwany 26-latek zatrzymany podczas awantury

Poszukiwany 26-latek zatrzymany podczas awantury
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali poszukiwanego przez prokuraturę 26-latka. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo awanturował się przed jednym z bloków i groził mieszkańcom. Musiał zostać przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał.

W miniony wtorek policjanci zostali wezwani na ulicę Wieczorka. Powodem było agresywne zachowanie 26-latka, który wykrzykiwał groźby pod adresem mieszkańców. Okazało się, że chwilę wcześniej mężczyzna próbował dobijać się do drzwi mieszkańców.

- 26-latek nie uspokoił się w obecności stróżów prawa oraz nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń, w związku z czym byli oni zmuszeni użyć wobec niego kajdanek. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, że jastrzębianin poszukiwany jest przez prokuraturę - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Sprawiedliwość20.07.2016 21:12

Tego należy wysłac do obozu pracy. Są konieczne żeby przywołać do porządki takicg zbuków.
Damy mu radę.