Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
21 lipca 2016

Boruch i Bachmatiuk dalej w JW

Boruch i Bachmatiuk dalej w JW
fot. Jastrzębski Węgiel

Damian Boruch i Marcin Bachmatiuk przedłużyli kontrakt i nadchodzącym sezonie nadal będę reprezentować barwy Jastrzębskiego Węgla. Pojawią się również nowi zawodnicy, którymi są adepci Akademii Talentów.

- Cieszymy się, że obaj ci zawodnicy zostają z nami. Damian grał bardzo dobrze w pierwszej części sezonu i pomógł nam w zakwalifikowaniu się do turnieju finałowego Pucharu Polski.  (..) Co do Marcina, to przybył do nas dosyć późno, ale również okazał się pomocny, zwłaszcza jeśli chodzi o treningi. Zawsze był gotów do ciężkiej pracy i wyraźnie podniósł swoje umiejętności od momentu kiedy jest z nami - uważa Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Do kadry Jastrzębskiego Węgla dołączą również Marcin Ernastowicz oraz Karol Gadowski. Pierwszy z nich, 19-latek gra na pozycji przyjmującego. Drugi ma dopiero 17-lat i występuje na pozycji libero.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!