Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
25 lipca 2016

Explozja rusza z darmowymi półkoloniami

Explozja rusza z darmowymi półkoloniami

Explozja Tańca przygotowała dla dzieci i młodzieży darmowe warsztaty taneczne. „Taneczne półkolonie” będą trwać od 16 do 20 sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zajęcia odbywać się będą od 16 do 20 sierpnia, w godzinach 9:00-14:00. W programie m.in. zajęcia taneczne, zajęcia plastyczne, kurs modelek oraz aktywny wypoczynek.

Chętnie mogą zapisywać się poprzez e-mail: agnieszka@explozjatanca.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec27.07.2016 13:16

Explozja to świetna szkoła tańca. Widziałam Galę i wiem na ile ich stać. Mamy zdolną młodzież i znakomitych nauczycieli. Warto zapisać dziecko na półkolonie. Po co ma się wałęsać pod blokiem?