Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lipca 2016

GKS wygrywa sparing z Pniówkiem Pawłowice

GKS wygrywa sparing z Pniówkiem Pawłowice
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

GKS 1962 Jastrzębie wygrał sparing z Pniówkiem Pawłowice 1:0. Jedyną bramkę na początku rozgrywanego w sobotę meczu strzelił Damian Tront.

Jastrzębianie lepiej prezentowali się w pierwszej połowie. Piłkarze Jarosława Skrobacza kontrolowali grę i nie dopuszczali pawłowiczan pod własną bramkę. Rywale GKS-u tylko raz zagrozili bramce Grzegorza Drazika. W 21. minucie jedyną bramkę w meczu zdobył z rzutu wolnego Damian Tront.

W drugiej połowie trener GKS-u, Jarosław Skrobacz, wprowadził na boisko kilku młodych zawodników, przez do głosu doszli pawłowiczanie. Nie udało się im jednak na tyle zagrozić bramce GKS-u, by chociaż wyrównać wynik meczu.

GKS 1962 Jastrzębie – Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 (1:0)
1:0 - Damian Tront (21 min.)

GKS 1962 Jastrzębie (I połowa): Drazik - Mazurkiewicz, Kawula, Szymura, Kulawiak, Kopacz, Szczęch, Tront, Ali, Jadach, Szczepan.

GKS 1962 Jastrzębie (II połowa): Świerczek - Zajączkowski, Pacholski, Kawula (58` Mizia), Kulawiak (58` Gwóżdż), Tront (61` Wowra), Wójcik, Mazurkiewicz (61` Trąd), Dzida, Miczek, Caniboł

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!